Portrety biznesowe – oferta

 

Głęboko wierzę, że fotografia biznesowa wpływa na budowanie wizerunku firmy, której fundamentem są ludzie.   I właśnie dobry wizerunek moich klientów jest dla mnie najważniejszy. Zawsze staram się pokazać na zdjęciach ludzi z ich najlepszej strony.

Dlaczego warto?

Profesjonalne zdjęcia stanowią nieodłączny element budowania marki osobistej. Pozwalają przedstawić Państwa mocne strony przyszłym klientom i partnerom biznesowym. Stanowią jeden z elementów wpływających na spójny wizerunek. Wykorzystywane są na: Linkedin, stronach internetowych, stopkach mailowych, wywiadach w prasie, blogach branżowych, materiałów promocyjnych.

Jak wygląda sesja biznesowa?

Spotykamy się przy kawie i omawiamy na czym Tobie zależy. Doradzam jak się przygotować i dobieram do Twoich oczekiwań najlepsze rozwiązania m.in. tło, oświetlenie.

Przed sesją profesjonalna wizażystka przygotowuję Ciebie do zdjęć.

Robimy zdjęcia, czyli to co najbardziej lubię! Sesja przebiega bez pośpiechu w luźnej atmosferze, tak abyś czuł się komfortowo.

Wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia.

Do Ciebie trafią profesjonalnie wyretuszowane fotografie.

 

Sesja biznesowa – dla kogo?

Na zdjęcia decydują się najczęściej menadżerowie różnego szczebla, członkowie zarządów, właściciele firm, naukowcy, prawnicy i przedstawiciele wielu innych branż. Wykonuję też portrety na zlecenia polityków do potrzeb kampanii wyborczych.

Przedstawione poniżej portrety to przykłady z sesji liderów w swoich dziedzinach, którzy zaufali mojej wiedzy i umiejętnościom w kreowaniu profesjonalnego wizerunku.

Zapraszam do współpracy: 

tel: 721 848 078

e-mail:kowalkowskifoto@gmail.com

Share This: