Regional Press Photo 2016

Wczoraj odbyła się wystawa konkursowa Regional Press Photo 2016. Jest to konkurs fotografii reporterskiej w województwie Kujawsko-pomorskim. Muszę przyznać, że byłem i jestem cały czas zaskoczony wynikiem. Moje zdjęcia doceniło jury i przyznało III miejsce w kategorii Życie Codzienne, II miejsce w kategorii Sport i Nagrodę Specjalną Prezydenta Miasta Bydgoszczy za zdjęcie pływaka Patryka Dembskiego. To był bardzo udany rok fotograficznie i nie tylko, tym bardziej cieszę się z tych nagród. Gratuluję zwycięzcy RPP – Wojtkowi Szabelskiemu za zdobycie grand prix wraz z trzema nagrodami w kategorii Kultura. Gratuluję też wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym fotoreporterom, a w szczególności: Tymonowi Markowskiemu, za I miejsce w kategorii Życie Codzienne. Danielowi Frymarkowi za II i I miejsce w kategorii Wydarzenia.

Katalog wszystkich nagrodzonych zdjęć tutaj!

Poniżej nagrodzone prace:

III Miejsce w kategorii Życie codzienne – Media vs Władza (zdjęcie z konferencji prasowej z udziałem Wojewody Kujawsko-Pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem)

media vs władza

II miejsce w kategorii Sport – Upadek – Catherine Beauchemin, biegaczka z Kanady podczas Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w Bydgoszczy, bieg na 3000m kobiet z przeszkodami.

_MG_0092

Share This:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.