Warsztaty fotograficzne

warsztaty fotograficzne w studio
Uwielbiam dzielić się moją pasją do obrazu i światła z innymi, dlatego od ponad 6 lat prowadzę warsztaty fotograficzne. Wykładam podstawy fotografii i fotografię reklamową na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a na Akademii Fotografii w Warszawie uczyłem jak robić zdjęcia kulinarne.  Co jakiś czas organizuję warsztaty otwarte. 
 

Tematy, które poruszam podczas szkoleń dotyczą praktycznych zagadnień np. podstaw fotografii, błyskania w plenerze, użycia lamp błyskowych w studio, czy portretu. 

Jestem wieloletnim praktykiem i wychodzę z założenia, że poznanie teorii to za mało, żeby się czegoś nauczyć. Na warsztaty uczestnicy zabierają swoje aparaty i działamy razem.

Pomagam zrozumieć w czym tkwi sekret dobrych zdjęć.​

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

Portret Studyjny

Data

22.02.2020 ODWOŁANE

Miasto

Poznań

Godziny

10-16

Liczba uczestników

10 osób

Data

wkrótce więcej informacji

Miasto

wkrótce więcej informacji

Godziny

Liczba uczestników

Data

wkrótce więcej informacji

Miasto

Wkrótce więcej informacji

Godziny

Liczba uczestników

OPINIE UCZESTNIKÓW

„Filip Kowalkowski dużą wiedzę z zakresu fotografii, pracy ze światłem zastanym i błyskowym, a także doświadczenie w pracy z modelami, dzięki czemu podejmowane przez niego zagadnienia miały wymiar zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Program warsztatów dostosowany był do umiejętności uczestników, a przekazywane treści były uporządkowane i odpowiadały tematyce zajęć…”
opinie uczestników warsztatów
Beata Mazurek
Warsztaty z Filipem, to czysta przyjemność. Fachowo przekazana wiedza merytoryczna i praktyczna, dobrze poruszane aspekty techniczne fotografii. Świetna atmosfera. Pełne zadowolenie. Polecam!!!”
opinie uczestników warsztatów
Magdalena Rafalska
„Filip rzeczowo przedstawia wszystkie zagadnienia związane z błyskaniem, wiedzą dzieli się chętnie i jednocześnie w umiejętny i zrozumiały sposób. Niezależnie od Waszego zaawansowania w błyskaniu znajdziecie w tych warsztatach coś dla siebie. Część teoretyczna obfituje w ciekawe przykłady i smaczki, których może nie znać nawet zaawansowany strobista…”
opinie uczestników warsztatów
Patryk Koszela
„Z perspektywy uczestnika bardzo doceniam zaangażowanie prowadzącego, indywidualne podejście i fantastyczną atmosferę podczas zajęć. Oglądanie zdjęć i merytoryczne omówienie, pozwala inaczej spojrzeć na własną twórczość i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Z czystym sumieniem polecam warsztaty u tego „allegrowicza” 😉 a tak serio, bez wahania wziąłbym udział w zajęciach z Filipem ponownie”
opinie uczestników warsztatów
Dominik Domański

PROWADZĄCY

Filip Kowalkowski Fotograf o mnie

Cześć!

Jestem fotografem i szkoleniowcem. Specjalizuję się w fotografii portretowej i edytorialu. Prowadzę szkolenia fotograficzne dla małych grup pasjonatów i profesjonalnych fotografów. W tej roli sprawdzam się od ponad 6 lat. Fotografia jest moją największą pasją. Kilka lat temu odkryłem, jak ważne jest dzielenie się zdobytą wiedzą fotograficzną oraz ile satysfakcji daje kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie kliknij tu

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ

721 848 078

NAPISZ

kowalkowskifoto@gmail.com

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

warsztaty fotograficzne w studio

Jeśli interesują Ciebie warsztaty, a podany termin lub miasto Tobie nie  odpowiada, koniecznie daj mi znać. Prowadzę również szkolenia dla firm i organizacji.