Warsztaty fotograficzne

warsztaty fotograficzne w studio
Uwielbiam dzielić się moją pasją do obrazu i światła z innymi, dlatego od ponad 6 lat prowadzę warsztaty fotograficzne. Wykładam podstawy fotografii i fotografię reklamową na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a na Akademii Fotografii w Warszawie uczyłem jak robić zdjęcia kulinarne.  Co jakiś czas organizuję warsztaty otwarte. 
 

Tematy, które poruszam podczas szkoleń dotyczą praktycznych zagadnień np. podstaw fotografii, błyskania w plenerze, użycia lamp błyskowych w studio, czy portretu. 

Jestem wieloletnim praktykiem i wychodzę z założenia, że poznanie teorii to za mało, żeby się czegoś nauczyć. Na warsztaty uczestnicy zabierają swoje aparaty i działamy razem.

Pomagam zrozumieć w czym tkwi sekret dobrych zdjęć.​

NAJBLIŻSZE WARSZTATY

Portret biznesowy

Data

Do potwierdzenia

Miasto

Do potwierdzenia

Godziny

 

10-17

Liczba miejsc

 

do 10 osób

Podstawy z portretu studyjnego

Data

 

18.03.2023

Miasto


Gdańsk

Godziny

 

10-17

Liczba miejsc

 

do 10 osób

Warsztaty błysk na lokacji

błyskanie u kamieniarza

Data

 

Do potwierdzenia

Miasto

 

Do potwierdzenia

Godziny

 

10-17

Liczba miejsc

 

do 10 osób

OPINIE UCZESTNIKÓW

„Filip Kowalkowski dużą wiedzę z zakresu fotografii, pracy ze światłem zastanym i błyskowym, a także doświadczenie w pracy z modelami, dzięki czemu podejmowane przez niego zagadnienia miały wymiar zarówno teoretyczny, jak i praktyczny. Program warsztatów dostosowany był do umiejętności uczestników, a przekazywane treści były uporządkowane i odpowiadały tematyce zajęć…”
opinie uczestników warsztatów
Beata Mazurek
Warsztaty z Filipem, to czysta przyjemność. Fachowo przekazana wiedza merytoryczna i praktyczna, dobrze poruszane aspekty techniczne fotografii. Świetna atmosfera. Pełne zadowolenie. Polecam!!!”
opinie uczestników warsztatów
Magdalena Rafalska
„Filip rzeczowo przedstawia wszystkie zagadnienia związane z błyskaniem, wiedzą dzieli się chętnie i jednocześnie w umiejętny i zrozumiały sposób. Niezależnie od Waszego zaawansowania w błyskaniu znajdziecie w tych warsztatach coś dla siebie. Część teoretyczna obfituje w ciekawe przykłady i smaczki, których może nie znać nawet zaawansowany strobista…”
opinie uczestników warsztatów
Patryk Koszela
„Z perspektywy uczestnika bardzo doceniam zaangażowanie prowadzącego, indywidualne podejście i fantastyczną atmosferę podczas zajęć. Oglądanie zdjęć i merytoryczne omówienie, pozwala inaczej spojrzeć na własną twórczość i wyciągnąć konstruktywne wnioski. Z czystym sumieniem polecam warsztaty u tego „allegrowicza” 😉 a tak serio, bez wahania wziąłbym udział w zajęciach z Filipem ponownie”
opinie uczestników warsztatów
Dominik Domański

PROWADZĄCY

Cześć!

Jestem fotografem i szkoleniowcem. Specjalizuję się w fotografii portretowej i edytorialu. Prowadzę szkolenia fotograficzne dla małych grup pasjonatów i profesjonalnych fotografów. W tej roli sprawdzam się od ponad 6 lat. Fotografia jest moją największą pasją. Kilka lat temu odkryłem, jak ważne jest dzielenie się zdobytą wiedzą fotograficzną oraz ile satysfakcji daje kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie kliknij tu

MASZ PYTANIA?

ZADZWOŃ

721 848 078

NAPISZ

kowalkowskifoto@gmail.com

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

warsztaty fotograficzne w studio

Jeśli interesują Ciebie warsztaty, a podany termin lub miasto Tobie nie  odpowiada, koniecznie daj mi znać. Prowadzę również szkolenia dla firm i organizacji.