Warsztaty błysk na lokacji z Quadralite

Jak osiągnąć świetne oświetlenie w klimatycznym barze?

Pod koniec stycznia miałem kapitalną okazję przeprowadzić warsztaty fotograficzne z błyskania na lokacji, przygotowane przez Quadralite, markę której jestem ambasadorem. Spotkaliśmy się w klimatycznych wnętrzach baru Craft Coctails w Gdańsku.

Historia inspirowana filmami noir.

Celem warsztatów było pokazanie uczestnikom jak mieszać światło zastane z błyskowym, czyli moją ulubioną formą oświetlania. Przygotowałem kilka setów oświetleniowych, w miejscu, którego światło i klimat musiałem też zrozumieć razem z ekipą fantastycznych fotografów. Dla mnie najważniejsze w zdjęciach, oprócz dobrego światła, jest opowiadanie historii. Dlatego do pozowania zaprosiliśmy dwie modelki: Julię i Monikę, które weszły w rolę prostego scenariusza inspirowanego filmami noir.

Pięknie dziękuję dziewczynom, uczestnikom warsztatów, Quadralite i właścicielom Craft Cocktails za świetnie i intensywnie spędzony czas!

Szykuję więcej!

Ostatnio mam sporo pytań o te i podobne warsztaty. Dlatego postanowiłem przygotować aż trzy spotkania warsztatowe w trzech różnych miastach. Odbędą się w Gdańsku, Bydgoszczy i Poznaniu w marcu. Obserwuj uważnie moje media społecznościowe, stronę www i zapisz się koniecznie do newslettera, żeby być na bierząco z tymi wydarzeniami! Mam nadzieję, że spotkamy się na kolejnych warsztatach!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *